Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w ZSOiZ

Rytm kalendarza szkolnego jest niezmienny… coś się kończy , coś się zaczyna…

3 września - po dwumiesięcznej przerwie- zabrzmiał dzwonek, który zainaugurował nowy rok szkolny. Ten dzień był szczególny dla całej społeczności szkolnej.

W murach szkoły gościliśmy Annę Zasadę-ChorabII Zastępcę Prezydenta Miasta, Mariusza Reczko – Prezesa Zarządu Adient Seatings Poland Sp. z o.o. , którzy wraz   dyrektor szkoły -  Sylwią Dylus podpisali trójstronną umowę, dającą formalne podstawy do prowadzenia nowego profilu edukacyjnego mechanik- monter maszyn i urządzeń. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w obecności Anny Sobieraj – Naczelnik Wydziału Edukacji  oraz  uczniów – adeptów nowej specjalności.

Firma Adient po raz kolejny objęła patronatem klasę Branżowej Szkoły I stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II ( po klasie w zawodzie elektromechanik).

Życzymy wszystkim wielu sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych, energii i zapału w odkrywaniu  pasji i zainteresowań. Dobrego Roku Szkolnego!