Wolontariusze na Pikniku Rodzinnym w ZSSpec

Idee wolontariatu bliskie są nam przez cały rok … 27 maja mieliśmy kolejną okazję, by poczuć się potrzebnym tym, którym pomoc innych ułatwia życie codzienne. Przez całe sobotnie popołudnie uczniowie naszej szkoły pełnili asystę podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego w Zespole Szkół Specjalnych.

Magda Sielewińska, Patryk Synowiec Arek Grzesiok i Krysia Myrczik z pasją i zaangażowaniem wspierali uczestników spotkania podczas ich udziału w piknikowych konkurencjach. Frajdę z tej współpracy mieli i jedni i drudzy. A gdy sobotnie popołudnie dobiegło końca, nasi dzielni wolontariusze jako ostatni zeszli z placu boju, uprzątnąwszy wcześniej popiknikowy rozgardiasz. Za krzewienie idei wolontariatu i dojrzałą postawę należą i podziękowania i oklaski.