Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczniowie mogli wrócić bezpiecznie do szkoły. Obecnie jesteśmy  trakcie termomodernizacji budynku szkoły. Sale lekcyjne są gotowe na przyjęcie młodzieży. Prace będą trwać na zewnątrz budynku do końca maja 2021 r. Prosimy o szczególną uwagę i zachowanie ostrożności. Nad realizacją termomodernizacji sprawuje nadzór UM Siemianowice Śląskie – Wydział Inwestycji. Ze swojej strony będziemy czuwać nad zachowaniem czystości i  stosowaniem się do reżimu sanitarnego i zapewnimy bezpieczeństwo.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem pracy szkoły (dostępnym na stronie internetowej szkoły) w okresie pandemii i stosowanie się do wszystkich wytycznych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Życzę pomyślności w roku szkolnym 2020/2021.

Z poważaniem dyrektor szkoły Sylwia Dylus